Закарпатські ресторатори відмовляються дотримуватися “карантину вихідного дня”

Закарпатські ресторатори відмовляються дотримуватися “карантину вихідного дня”

Спільнота рестораторів Закарпатської області вважає недоцільним, неправильним та безглуздим рішення Кабміну стосовно карантину вихідного дня.

“Ми, спільнота рестораторів Закарпатської області вважаємо недоцільним, неправильним та безглуздим рішення кабміну стосовно карантину вихідного дня. Саме тому ми працюватимемо на вихідних у звичному режимі з дотриманням усіх карантинних норм.

Рішення кабінету міністрів оскаржуватимемо колективно в суді, як таке, що порушує наші конституційні права. Ми в жодному разі не ігноруємо небезпеку розповсюдження коронавірусної хвороби. В той же час, ми не можемо і не будемо зупиняту роботу найбільшої галузі нашого туристичного краю – сфери послуг, мовчки споглядаючи за 72-годинною п‘ятницею «Епіцентрів».

Ми готові дотримуватися вимог кабміну, якщо влада забезпечить невибірковість та дотримання норм усіма, без жодних виключень та впровадить зрозумілу програму з відшкодування наших збитків.Також ми готові дотримуватися таких карантинних обмежень, які дійсно сповільнять ріст захворюваності на ковід. Наразі вони єдині на весь світ – соціальна дистанція, захисна маска, антисептик. Крайня міра – локдаун.Що за формат стримування інфекції «карантин вихідного дня» – для нас величезна загадка.

Тому, готові на будь яку співпрацю, розуміючи масштаб небезпеки. Але виконувати безглузді та неадекватні рішення далеких від реального життя чиновників ми не будемо.”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *