Закарпатські письменники Андрій та Наталія Дурунди започаткували благодійну акцію: збирають кошти для Анітки Білей

Закарпатські письменники Андрій та Наталія Дурунди започаткували благодійну акцію: збирають кошти для Анітки Білей

Закарпатські письменники Андрій та Наталія Дурунди сьогодні, 14 грудня, під час щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» спілкувалися з відвідувачами книгарні «Кобзар». Окрім представлення читачам своїх книг, автори оголосили про старт благодійної акції зі збору коштів для лікування Аніти Білей – дівчинки, котра постраждала під час обрізки дерев у місті. Інцидент трапився кілька років тому, проте дитина й досі проходить лікування.

«Ми вирішили сьогодні розпочати благодійну акцію з метою допомоги Анітці Білей. Це ужгородка, дівчинка, яка постраждала від того, що гілка при необережному обрізанні дерев скалічила ніжку дитини. Дівчинка перенесла уже близько 30 операцій і лікується вже більше, ніж чотири роки. Тому ми визначили певну кількість книг, які ми хочемо продати, а виручені кошти підуть на допомогу Анітці», – каже письменниця Наталія Дурунда.

«Розпочинаємо тут, у «Кобзарі», а продовжимо продавати книги через інтернет. Ми визначили більше, ніж 65 книг для продажу в рамках благодійної акції. Всі наші книги або видані за наш кошт, або викуплені у видавництв. Це наші власні видання, які ми хочемо презентувати та продати з метою збору коштів на підтримку цієї дівчинки, яку ще чекає кілька операцій. Закінчимо тільки тоді, коли продасться останній примірник книги, виділений на цю мету», – зазначила пані Наталія.

Андрій Дурунда додав, що до благодійної акції вже долучилися кілька людей: «Крім, власне, купівлі книг, уже кілька людей проcто перерахували гроші цій дівчинці. Зокрема, одна жінка, а також чоловік-пенсіонер, який має маленьку пенсію, але теж жертвує. Дякуємо всім, що долучаються до доброї справи», – сказав письменник.

Нагадаємо, акція “Письменник за прилавком” триває до 18 грудня. У вівторок, 15 грудня, на відвідувачів книгарні “Кобзар” чекатиме Олена Пекар.

zaholovok.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *