На всеукраїнському турнірі “срібло” і “бронзу” вибороли закарпатські гімнастки

На всеукраїнському турнірі “срібло” і “бронзу” вибороли закарпатські гімнастки

Закарпатські дівчата під керівництвом досвідчених тренерів Любові Джуган та Анни Надь продемонстрували високі результати й зуміли вибороти дві медалі. Серед дівчат 2011 р.н. у вправі з обручем третє місце зайняла Дар’я Богдан. А з-поміж гімнасток 2013 р.н. у вправі з м’ячем «срібло» виборола Софія Гливляс.

Стосовно інших наших спортсменок, то всі вони зуміли потрапити до десятки найкращих, що є доволі хорошим показником. У віковій категорії 2014 р.н. змагалися двоє закарпаток: у вправі без предмета Єлизавета Ябрик була 6-ю, а Каміла Фединишинець – 9-ю. Серед спортсменок 2013 р.н. Анастасія Овчарова фінішувала 5-ю (вправа з обручем), а Дарина Горленко – 10-ю (вправа без предмета). З-поміж гімнасток 2011 р.н. Анна Надь була 6-ю (вправа з обручем), Неоніла Ярмолюк – 7-ю (вправа без предмета), а Марія Вайдич – 9-ю (вправа з м’ячем). У віковій категорії 2010 р.н. Емілія Газуда посіла 6-ту сходинку (вправа з м’ячем), а Софія Хассан – 8-му (вправа з обручем). Серед спортсменок 2008 р.н. у вправі з обручем Анастасія Продан посіла 10-те місце.

«Турнір відбувся на високому організаційному рівні. Тут зібралися сильні гімнастки з різних куточків України. Я задоволена результатами наших дівчат, адже потрапити на п’єдестал пошани та зайняти місця в топ-10 при такому сильному складі учасників – це успіх», – розповіла тренер СК «Пірует» Любов Джуган.

Зазначимо, що переможці й призери турніру отримали дипломи, медалі та пам’ятні подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *