Закарпатські прикордонники знайшли у річці Тиса тіло 18-річного хлопця в гідрокостюмі

Співробітники Держприкордонслужби України спільно з взаємодіючими органами та прикордонниками суміжних країн продовжують нарощувати зусилля по боротьбі з контрабандною діяльністю, в тому числі пов’язаною з переміщення тютюнових виробів.

Однак організатори контрабандного бізнесу у пошуках наживи шукають все нові й нові способи незаконного переміщення курива та залучають до цього молодих хлопців, а нерідко й неповнолітніх. При цьому вони не гребують ані здоров’ям, ані їхнім життям. Минулого року було зафіксовано кілька випадків загибелі мешканців Закарпаття, скоріш за все, під час переправлення сигарет через Тису.

І от учора в ході патрулювання прикордонний наряд відділу «Тячів» Мукачівського загону помітив у річці Тиса тіло людини у гідрокостюмі, яке течією відносило до румунського берега. По даному факту відразу було поінформовано відділення Національної поліції та прикордонну поліцію Румунії. Невдовзі румунська сторона повідомила, що виявлена особа – хлопець років 18. Наразі його особа встановлюється та перевіряються обставини загибелі.

Відмітимо, що загалом з початку року українські прикордонники вже затримали більше 40 осіб, які використовували гідрокостюми, переправляючи куриво в суміжні країни.

Держприкордонслужба вкотре звертається до мешканців прикордоння із закликом не піддаватися на пропозиції зловмисників долучатися до незаконної діяльності та не наражати своє життя і неповнолітніх на небезпеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.