Закарпатські прикордонники завадили незаконному вивезенню дитини до Угорщини

Закарпатські прикордонники завадили незаконному вивезенню дитини до Угорщини

Громадянка України, як супроводжуюча особа дитини 2007 року народження, прямували до сусідньої країни через пункт пропуску «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. Під час перевірки документів з’ясувалось, що дозвіл батьків на вивіз дитини за кордон підроблений. Адже чоловік з дружиною на момент видачі цього доручення знаходилися за кордоном.

За цим фактом поінформовано представників Національної поліції про ознаки можливого кримінального правопорушення ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Жінку разом із дитиною передано до правоохоронних органів, повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.