Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, що намагалися незаконно потрапити до Словаччини

Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, що намагалися незаконно потрапити до Словаччини

Прикордонники Чопського загону затримали групу чоловіків, які мали намір у незаконний спосіб пробратися з України до Словаччини.

Прикордонний наряд відділу «Ужгород» помітив одного з правопорушників, коли той намагався подолати загороджувальний паркан. Коли невідомий побачив правоохоронців, він одразу вдався до втечі.

На пошуки втікача та його можливих спільників вислали групу реагування і дільничних інспекторів. У ході пошукових заходів за декількасот метрів від місця виявлення невідомого прикордонники зупинили автомобіль, яким пересувалися ймовірні порушники кордону.

Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці встановили, що у ньому перебували шестеро чоловіків. Усі вони виявилися громадянами України. Двоє із затриманих мали на собі брудний від грунту одяг, ще один сидів в автомобілі без взуття.

У той же час інший прикордонний наряд знайшов поблизу загороджувального паркану залишені рюкзак та пару взуття.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Усі шестеро визнали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їх справи буде передано до суду.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.