Doc.ua запис до лікаря

Закарпатські прикордонники затримали групу контрабандистів

Про виявлення п’ятьох осіб, які намагалися річкою переправити через кондон 2,5 тисяч сигарет, повідомляє Державна прикордонна служба України.

В рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, учора прикордонники Мукачівського загону попередили спробу переправлення через кордон тютюнової контрабанди.

Так прикордонники відділу «Ділове», під час патрулювання берегової відмілини річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією, помітили двох осіб. В ході подальших пошукових заходів, групою реагування було виявлено п’ять пакунків з сигаретами марки «Марбле». Згодом прикордонники затримали ще й групу осіб. П’ятеро чоловіків були одягнені у гідрокостюми. Затриманих наряд доставив до прикордонного підрозділу для встановлення обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Міру покарання правопорушникам обиратиме суд.

Тютюнові вироби у кількості майже 2,5 тисячі пачок, які знаходились у покинутих контрабандистами пакунках передали до фіскальної служби.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *