Закарпатські прикордонники спільно зі словацькими колегами затримали контрабандистів із безпілотником та сигаретми

Закарпатські прикордонники спільно зі словацькими колегами затримали контрабандистів із безпілотником та сигаретми

Прикордонникам Чопського загону у взаємодії зі словацькими колегами вдалося завадити контрабандній діяльності, яку намагалися вчинити за допомогою безпілотника.

Увечері 16 листопада правоохоронцям надійшла інформація про прослуховування шуму двигуна літального апарату поблизу населеного пункту Гута Ужгородського району. В район виявлення шуму вислали додаткові наряди та оперативних співробітників із завданням моніторингу повітряного простору та пошуку можливих місць злету і посадки безпілотників.

Опівночі на околиці населеного пункту Оріховиця прикордонники виявили підозрілий автомобіль, в якому перебували четверо місцевих жителів. Під час перевірки транспортного засобу у ньому виявили стандартний набір технічний засобів та предметів, які зазвичай використовують правопорушники, що займаються контрабандною діяльністю такого типу. В автівці знайшли 16 батарей до безпілотника, ноутбук, декілька пультів управління і радіостанцій, зарядний пристрій для акумуляторів і тепловізор.

На місце виявлення автомобіля викликали слідчо-оперативну групу Нацполіції. Про «знахідки» також проінформували прикордонників Словаччини.

Згодом словацькі колеги повідомили про затримання на своїй території їхнього співвітчизника з двома пакунками тютюнових виробів.

Після проведення відповідних процесуальних заходів автомобіль та виявлене у ньому вилучено співробітниками Національної поліції. Встановлюється кваліфікація правопорушення. Заходи з пошуку місць злету і посадки літального апарату та осіб, можливо причетних до протиправної діяльності, продовжують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *