Закарпатські прикордонники посилюють контроль у пунктах пропуску

Нагадуємо, що з початку квітня у Державній прикордонній службі України стартувала  спільна спеціальна операція «Кордон-2017». У взаємодії з Державною фіскальною службою, Державною міграційною службою, Службою безпеки України, Національною поліцією та органами виконавчої влади прикордонники проводять комплекс заходів, спрямованих на протидію злочинній діяльності на кордоні та у прикордонних районах. Насамперед, зусилля правоохоронців спрямовані на боротьбу з незаконною міграцією та контрабандою товарів.

Підвищити щільність охорони державного кордону військовослужбовцям Чопського загону допомагають резерви Голови Державної прикордонної служби та спеціально створені спільні міжвідомчі групи. На період проведення заходів сплановано значно більшу кількість спільних патрулювань з прикордонними підрозділами Угорщини, Словаччини та Польші.

Отож, протягом періоду проведення операції, прикордонники вживатимуть додаткові заходи щодо  вивчення законних  підстав  для  перетинання  кордону України особами,  транспортними засобами та вантажами. Це стосується як більш ретельної перевірки паспортних документів, так і посиленого огляду транспортних засобів, що перетинають  державний кордон. Такі заходи не збільшать тривалість процедур прикордонного контролю, а от що унеможливлять злочинні наміри протиправних осіб, прикордонники гарантують.

Зазначимо, що з початку спільної спеціальної операції «Кордон-2017», прикордонники Чопського загону затримали 16 порушників державного кордону, з яких 9 нелегальних мігрантів, попередили 6 спроб (2668 пачок) незаконного переміщення тютюнових виробів на загальну суму понад 780 тисяч гривень та завадили незаконному перевезенню через кордон 4 транспортних засобів.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.