Закарпатські прикордонники перешкодили спробі контрабанди чималої партії цигарок

Закарпатські прикордонники перешкодили спробі контрабанди чималої партії цигарок

Невдалою для контрабандистів виявилась сьогоднішня ніч. Прикордонники Мукачівського загону зруйнували їх плани та перехопили партію «новорічних подарунків», яку зловмисники розраховували під покровом темряви, незаконно переправити до сусідньої Угорщини.

Так, під час патрулювання ділянки відповідальності дільничний інспектор відділення «Велика Паладь» почув неподалік від кордону шум двигуна транспортного засобу, про що негайно доповів по команді. До місця ймовірного руху автомобіля миттєво висунулась група реагування. Було розпочато пошукові заходи, у ході яких наряд виявив групу невідомих осіб з пакунками, що намагались подолати загороджувальний паркан. Аби зупинити правопорушників прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів. Зрозумівши, що їх викрито, зловмисники покинули пакунки та, скориставшись значним віддаленням від правоохоронців, вдались до втечі.

Під час огляду місцевості групою реагування було виявлено 16 пакунків з тютюновими виробами. Крім того, прикордонники виявили пристрої, які використовують контрабандисти для подолання контрольно-слідової смуги.

Порушити кордон, зловмисники планували через водний канал Ботар, у покинутих ними пакунках знаходилось 11 750 пачок сигарет.

Виявлений тютюн доставили до прикордонного підрозділу, та згодом передадуть співробітникам ДФС, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *