Watsons UA

Закарпатські прикордонники не допустили вивезення дитини за кордон з підробленим дозволом від батьків

Закарпатські прикордонники не допустили вивезення дитини за кордон з підробленим дозволом від батьків

Незаконному вивозу неповнолітньої жительки Кривого Рогу до Італії завадили учора прикордонники Чопського загону. Опівдні у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибув 51-річний громадянин України, який разом з дванадцятирічною дівчинкою прямував до Італії рейсовим автобусом.

На контроль, разом з паспортами, чоловік пред’явив заяви від батьків про згоду на вивіз дитини за кордон. Проте, у ході додаткового вивчення документів прикордонники встановили, що заяву від батька, начебто засвідчену консулом України у Мілані, підроблено.

За цим фактом охоронці кордону надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Неповнолітній громадянці України, яку намагались незаконно вивезти за межі України, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення процесуальних заходів чоловік з дівчинкою

Прес-служба Чопського прикордонного загону

sweet.tv
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *