Закарпатські правоохоронці “топлять” справи про конфісковані автівки (документ)

Закарпатські правоохоронці “топлять” справи про конфісковані автівки (документ)

Про схему закриття кримінальних справ представниками правоохоронних органів Закарпатської області пише редактор газети “СНК” Лариса Ступак (Лора Приходько).

Як “паливно” зняти арешт з авто  знає старший слідчий Поліція Закарпатської області Павло Муравець і суддя із Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області.
( Паливно від слово спалитись)

Резонансна кримінальна справа про незаконний безоплатний розподіл конфіскованих автівок через Державну виконавчу службу в Закарпатській області була тихесенько тимчасово закрита. Потерпілі про це свідомо не були повідомлені. Щоб зберегти тишу для маневрів. А саме, щоб під час нібито закритого розслідування, можно було безперешкодно зняти арешт з омріяних шарово- конфіскатних іномарок.

Дивиться наприклад, як блискавично суддя і слідчий вирішили питання зняття арешту з автівки, яка є доказом вчинення злочину в кримінальному провадженні.
Одразу скажу, що постанову про закриття справи давно скасовано. Розслідування продовжується.

07.03.19- справу закривають
11.03.19- поліція пише клопотання в суд про зняття арешту
20.03.19- суд виносить ухвалу про зняття арешту.

Але тепер зі справи зникли основні речові докази, а саме декілька автівок. Із кримінальної справи зникли основні докази за допомогою слідчого і судді. І головне, все це відбувалось під чуйним процесуальним керівництвом прокурорів 

Знаєте в чому тут злочин?
Після винесення постанови про закриття справи, у прокурора є 20 днів на скасування такої постанови. Також у потерпілого є право оскаржити таку постанову на протязі 10 днів з моменту її вручення. Як бачите, постанову про закриття я не мала можливості оскаржити, мені ї просто не надіслали. Слідчий Муравець зробив це свідомо, скоріш за все, за попередньою змовою з керівником поліції і прокурором.
А суддя був зобов”язаний:
1. З”ясувати чи не порушено право потерпілого на оскарження такої постанови , і лише після того розглядати справи.
2. З’ясувати чи пройшли терміни оскарження.
В даному випадку терміни оскарження ще навіть не зійшли, а суддя чомусь дуже спішив задовольнити прохання поліції.
Ось така схема діє в нашій Державі. Просто знайте це.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *