Закарпатські правоохоронці провели турнір з міні-футболу

міні-футбол16 грудня в Ужгородському спорткомплексі “Юність” відбувся турнір з міні-футболу на кубок Закарпатської обласної організації ФСТ “Динамо” України серед працівників правоохоронних органів Закарпаття.
В турнірі взяли участь 7 команд: Управління ДСНС у області, Чопської митниць, Мукачівського прикордонного загону, Управління СБУ, Управління МВС , Головного управління Державної фіскальної служби, відділу Державної пенітенціарної служби в області.
У півфіналах турніру у запеклих боях зустрілись команди СБУ та ДСНС, Чопських митників та У МВС. На жаль, команда Управління ДСНС, яка до останньої хвилини боролася за лідерство, поступилася команді У СБУ. Тож, у фінальному двобої на футбольному майданчику зустрілися команди У СБУ та У МВС.
Основний час фінальної зустрічі закінчився з рахунком 1:1. І долю матчу, а значить і турніру, вирішила серія післяматчевих пенальті. Тут, спортивна фортуна була на боці міліціонерів, які були влучнішими у серії пенальті.
За результатами змагань, команда У МВС посіла перше місце, на другому – команда У СБУ в області, а третіми стали футболісти Чопських митників. Команда оперативно-рятувальної служби Закарпаття посіла четверте місце.
У ДСНС України у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *