Закарпатські політики демонструють близькість до аеророзвідника Мадяра (фото)

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/436

«Битва» за Мадяра.

❗️Закарпатські політики при найменшій нагоді шукають можливість здійснити селфі з мегапопулярним командиром підрозділу аеророзвідки Робертом Бровді (Мадяр).

❗️В час війни яскраво проявилися організаційні та ораторські здібності колишнього бізнесмена, який впевнено осідлав гребінь хвилі народної популярності.

❗️Свого часу я писав, що Мадяр з певних причин попав у немилість Офісу Президента. ❗️Тоді Роберт Бровді навіть був вимушений  заявити, що не має політичних амбіцій і не братиме участь у виборах.

❗️Не треба, Роберт, робити таких категоричних висновків. ❗️Треба розумно розпорядитися політичним капіталом набутим у останній час. Головне не перетворитися у Героя України Надю Савченко, яка також свого часу була медіаіконою.

❗️Сяйво мегазірки, в певній мірі, автоматично екстраполююється на того хто стоїть поряд.

❗️На вибраних мною фото поряд з Мадяром стоять троє закарпатських політиків – начальник ОВА Віктор Микита, його заступник Мирослав Білецький і нардеп Валерій Лунченко.

❗️Хто з них найближчий до Мадяра. Я думаю Лунченко. Йому Роберт довірив найцінніше – дрона-камікадзе з пострілом від РПГ.

А ви як думаєте?

Підготовка до майбутніх виборів робить конкурентами навіть близьких соратників закарпатського політикуму

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *