Закарпатські політичні еліти переживають не кращі часи

Закарпатські політичні еліти переживають не кращі часи

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/354

❗️Закарпатським елітам вказують, що вони ніхто і звати їх ніяк.

❗️Після пенделя західних партнерів українським високопосадовцям за тотальну корупцію та створення протидії їй у вигляді Міжвідомчої робочої групи з нагляду в Україні до якої входять 17 розвідувальних організацій США, країною прокотилася хвиля обшуків – починаючи з заступників Міністра оборони і завершуючи дрібними чиновниками в регіонах.

❗️Не оминула вона і Закарпаття. Місцеві ЗМІ цнотливо замовчуюють дане питання, публікуючи тільки вершину айсбергу обшуків, подають тільки інфу розповсюджену правоохороними органами.

❗️А маски-шоу відбулися у непростих людей, у тому числі на підприємствах провладних народних депутатів.

❗️Прелюдією подій можна вважати роботу ТСК Верховної Ради «Нацресурс». Тимчасова слідча комісія показово  «пройшлася»  по фірмам раніше недоторканих осіб.

❗️Атаку Віктора Балоги на закарпатських угорців можна також розглядати у цьому дусі. ВІБ добре відчуває політичну кон’юктуру і підпилює одну з ніжок стільця на якому базується консенсус закарпатських політичних еліт. ❗️Йому на ці еліти плювати, адже вони його відсунули в сторону від владного пирога і навіть в рідному Мукачеві він втрачає рештки легітимності. ❗️У сухому вигляді – помста колишнім молодшим партнерам, котрі добре розуміють, що Акела промахнувся.

❗️Відповідь закарпатців Центру послідувала у вигляді «п’ятихвилинки ненависті» направленої на дружину Начальника ГУНП В Закарпатській області Ярослава Колесника, яка припаркувалася на тротуарі. ❗️Кров у жилах холоне від фейсбучних екзекуцій на її адресу, сотні коментарів з пропозицією зробити з нею страшні речі.

❗️Не знаю, чи координувалася хвиля негативу з якихось центрів управління, чи закарпатців справді так допекли заїжджі чиновники. ❗️Роботу з аналізу у цьому напрямку мають провести спецслужби.

❗️Проблема існує, в час війни її можна тримати під контролем, але війна скоро закінчиться нашою перемогою і вже тепер треба думати, як правильно вирішувати питання взаємовідносин «Центр – Регіони».

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *