Закарпатські платники податків сплатили до бюджету майже два мільярди гривень

грошіЗа період січень-листопад 2014 року від закарпатських платників до Зведеного бюджету надійшло понад 1 млрд 960 млн грн податків, зборів і платежів.

Так, до Державного бюджету від краян з початку року надійшло 737 млн 138 тис. грн, з них лише у листопаді поточного року – 88 млн 781 тис. грн.

Що стосується надходжень до місцевої казни, то до неї впродовж 11 місяців поточного року закарпатці сплатили майже 1 млрд 223 млн грн. А у листопаді 2014 року місцеві бюджети отримали понад 134 млн 752 тис. грн.

«Місцеві бюджети є основним джерелом фінансування соціальних програм та основою місцевого самоврядування. Їх наповнення є надзвичайно важливим у контексті анонсованої Урядом децентралізації влади. Тож, враховуючи складну економіко-соціальну ситуацію в країні, фіскальні органи зі свого боку докладають усіх зусиль задля покращення сервісного обслуговування та спрощення процедур адміністрування податків», – зазначають фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області, – повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *