Закарпатські пауерліфтери успішно виступили на чемпіонаті України (фото)

Закарпатські пауерліфтери успішно виступили на чемпіонаті України (фото)

 18 закарпатських атлетів взяли участь у  чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед спортсменів  усіх вікових груп, який протягом десяти днів проходив у прикарпатському місті Коломия.        

       Найбільшу кількість нагород наші спортсмени здобули серед юнаків, віком до 18-ти років. У ваговій категорії до 59 кг срібним призером з сумою триборства 422,5 кг став Себастіан Мартон з Виноградова, котрий також виборов малу бронзову медаль у тязі, а у жимі лежачи здобув «золото», встановивши юнацький рекорд України, який віднині важить 120 кг. Віце-чемпіоном країни з сумою 567,5 кг  став Олександр Штадлер з Мукачева (категорія до 105 кг), у доробку якого також два малі «срібла» за присідання і тягу та «бронза» за жим лежачи. Серед спортсменів, не важчих за 66 кг, бронзова нагорода з результатом 487,5 кг у його земляка Михайла Когута, а також друге і третє місце відповідно у жимі лежачи й присіданні. Залікові очки Закарпаттю принесли мукачівці Ілля Ковач, Олександр Белко і Руслан Меліков, котрі посіли відповідно 4-те, 5-те і 6-те місця, а загалом юнацька команда нашої області, набравши 44 очка, посіла перше місце з-поміж 18-ти регіонів, випередивши збірну Києва на 14 очок.

       Ветерани пауерліфтингу змагались лише в особистому заліку і тут чемпіонами стали Ольга Якоб з Хуста, Олександр Соломко з Ужгорода та виноградівець Михайло Гал, котрий ще й  встановив новий рекорд України у присіданні (277,5 кг) серед майстрів 1-ї вікової групи у вазі до 120 кг. Срібним призером у 2-й віковій групі став хустянин Михайло Кемінь.

       Серед юніорок у ваговій категорії до 47 кг віце-чемпіонкою з сумою триборства 215 кг стала Крістіна Агеєва з Мукачева, до того ж вона виборола мале «золото» у жимі лежачи й два «срібла» у присіданні та тязі. У змаганнях юніорів восьме місце посів її земляк Мирослав Лукеча (категорія до 83 кг).

       Найбільшого успіху у змаганнях дорослих спортсменів досягла Катерина Пліс з Мукачева, котра виступала у ваговій категорії до 63 кг. У присіданні вона здобула мале «золото», встановивши новий рекорд України – 160 кг, додала до нього «бронзу» і «срібло» за жим лежачи й тягу і з сумою триборства 385 кг стала чемпіонко України серед жінок. У чоловіків четверті місця посіли ужгородець Валерій Дудаш (до 66 кг) і хустянин Сергій Шустур (до 83 кг), котрий став срібним призером у тязі, а за сумою трьох вправ набрав 645 кг і вперше виконав норматив майстра спорту України.  Майстрівський норматив також вперше підкорився мукачівцю Василю Балажу, котрий посів 12-те місце у ваговій категорії до 105 кг з сумою триборства 700 кг. Серед спортсменів, вагою до 74 кг, на 13-му місці Андрій Козир з Хуста.

      За підсумками змагань до юнацької збірної команди України включено Михайла Когута, а до дорослої – Катерину Пліс, котрі зараз готуватимуться до чемпіонату Європи, який пройде у листопаді у литовському місті Каунас.

23 вересня 2018 р.                   Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

       


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.