У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, патрульні відвідали Закарпатську обласну станцію переливання крові. Полісмени добровільно проявили ініціативу стати донорами крові та плазми для хворих.
Ми добре розуміємо, наскільки важливо, аби у лікарнях були достатні запаси крові для порятунку людей, тому закликаємо усіх небайдужих долучитися до акції, – пише Патрульна поліція Закарпатської області на своїй сторінці у Фейсбуку.
