Закарпатські націоналісти готують свідому молодь (фото)

11Минулої неділі «Карпатська Січ» провела чергові вишкіл та теренову гру. До 30-ти січовиків відточували свої навички в зборі/розборі пневматичних пістолетів, стрільбі з дальніх та ближніх дистанцій. Було проведено 2 теренові гри. Захід, як завжди відбувався в одному з лісів Ужгорода.
Метою заходу було вишколити здорову молодь, адже саме молодь – це майбутнє нашої держави. Саме на молодь завжди падає важкий тягар вічної боротьби за існування в цьому жорстокому свті, який відкидує слабких, а приймає тільки сильних. Отож, молоді українці мають бути сильними у всьому, щоб гідно відстоювати як свою честь, так і честь своєї нації, як це робили наші пращури. Так, більша частина цієї “людської маси” не стане на цей “шлях боротьби”, адже теперішня система нав’язує молоді, що любити свій народ це погано, краще просто бути овочем, дивитись прямо і не звертати увагу на те що твориться навкруги, все одно ти нічого не вирішуєш, до всього додається масова пропаганда алкоголю та “правильного життя” з екранів телебачення…
Так кажуть вони, а ми, націоналісти, віримо, що інша частина молодого покоління, все-таки, має в серці той вогник боротьби і наше завдання – роздути з того вогника велике полум’я свободи, не дати йому погаснути і передати це полум’я своїм нащадкам.
Ми роздуємо жар сердець! Слава Україні!

12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 13

2 Comments

  1. Де діяльність націоналістів з приводу зґвалтування чорно..ими із Радванки дівчини? Чи вони лиш здатні копати мадярських школярів???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.