Закарпатські націоналісти готують поповнення для фронту (ФОТО)

20–22 червня 2014 року Закарпатська обласна організація ВО «Свобода» на базі штабу сотні самооборони Іршавської районної організації провела вишкіл для членів організації  та прихильників націоналістичного об’єднання. Триденний захід відбувся в селі Івашковиця на Іршавщині, де понад сотня свободівців – чоловіки і жінки, хлопці й дівчата – вишкілпройшли теоретичний і практичний курс із надання першої медичної допомоги, впоряду, створення захисних споруд під час ведення бойових дій, взяли участь у стрільбах із навчальної зброї. Націоналісти Закарпаття вчилися облаштовувати солдатську кухню, а біля ватри патріотичними козацькими, стрілецькими та  повстанськими піснями запалювали в душі бойовий дух.

«Трагічні події на Майдані в лютому показали, що багато людей могли залишитися живими, якби їм вчасно і правильно було надано першу медичну допомогу. В українському суспільстві, на жаль, військова справа занепала не тільки на державному рівні, її загалом не пропагували. А мати знання із самозахисту та надання першої медичної допомоги необхідно нині усім. Ми живемо в дуже неспокійний час, коли триває неоголошена війна. Націоналісти завжди готові до боротьби, а тому поновити знання і навички повинен кожен свідомий громадянин. Свободівці загалом активно допомагають Збройним Силам на сході України, багато наших побратимів служать у лавах Національної гвардії, в батальйоні територіяльної оборони» , – розповів про вишкіл голова Закарпатської обласної організації ВО «Свобода» Олег Куцин.

вишкіл2Закарпатська «Свобода» після Революції гідности сформувала 3 сотні самооборони: Іршавську, Рахівську та Ужгородську, до якої входить «сокільська чота». На базі штабу Іршавської  сотні самооборони проходять вишколи із застосуванням навчальних зразків зброї, яку свободівці придбали спеціяльно для набуття навичок військової справи. Свободівські сотні самооборони ще в  березні-квітні 2014 року на базі Закарпатського обласного військового комісаріяту пройшли три вишколи, у травні та червні – практичні військові навчання на Оріховському полігоні, де взяли участь у бойових стрільбах.

Свободівці також дбають про патріотичне виховання молоді: періодично організовують ідеологічні вишколи, на базі археологічно-вишкільного табору “Верецький перевал” вчать шкільну молодь виживати в польових умовах, беруть участь у різних патріотичних таборах по всій Україні.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.