Закарпатські митники завадили іноземцю вивезти понад 2000 пачок цигарок до ЄС

Закарпатські митники завадили іноземцю вивезти  понад 2000 пачок цигарок до ЄС

 

В ніч з середи на четвер, на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів.

Громадянин Угорщини планував перетнути кордон зі Словаччиною легковим автомобілем «Ford Mondeo» іноземної реєстрації.

Прибувши у зону діяльності митного поста, та обравши «зелений коридор», угорець повідомив, що не перевозить приховані від митного контролю товари та предмети. Проте, врахувавши ризики, працівники митниці скерували автомобіль в бокс для поглибленого огляду. Результат: в конструктивних порожнинах авто та багажному відсіку виявлено тютюнові вироби торгової марки «Rothmans» та «Philip Morris» з акцизними марками України. Загальна кількість виявлених цигарок склала 2040 пачок, вартістю 47 890 грн.

Таким чином, іноземець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання засобів, що ускладнюють виявлення тютюнових виробів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил цигарки та автомобіль 2004 року випуску, вилучено.

ДФС у Закарпатській області

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *