Закарпатські митники вилучили в громадянина 18 пластирів з бупренорфіном

 

Напередодні, 25 травня 2015 року, на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці ДФС виявили не заявлений при декларуванні та обмежений в обігу пластир «Transtec 35 microgrammi/h Cerotto transdermico». Медичний препарат митники виявили в громадянина України, який заїхав на митний пост мікроавтобусом марки «Mercedes-benz Sprinter 316CDI» з українською реєстрацією.

Проходив митний контроль українець по смузі руху «червоний коридор». Він заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб, а також заявив про наявність у нього багажу з особистими речами. При усному опитуванні все це підтвердив,  наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, що підпадають під обмеження заперечив.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина було  виявлено не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні медичний препарат іноземного виробництва: пластир «Transtec 35 microgrammi/h Cerotto transdermico, діюча речовина «Buprenorfina» (бупренорфін) 20 mg в одному пластирі, загальною кількістю 18 пластирів. Доступ до них нічим не ускладнювався.

Зазначимо, що діюча речовина «Buprenorfina» (бупренорфін)  віднесена до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів обіг яких обмежено.

Фізичні особи мають право перевозити наркотичні засоби і психотропні речовини, придбані за призначенням лікаря, за наявності та на підставі рецепта, виданого закладом охорони здоров’я відповідно до вимог законодавства.

Громадянин України не заявив митному органу точні відомості про переміщувані ним через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено прокол про порушення митних правил, а пластирі – вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатські митники вилучили в громадянина 18 пластирів з бупренорфіном”

 1. Чому публікається лише часткова інформація???
  дані пластирі були частиною великої передачі в зону АТО, купленої українською громадою Неаполя для наших бійців.
  в передачі були бинти, жгути, обезболюючі. кровоспинні та інші медичні засоби. Окрім того військова форма та інші речі необхідні на фронті.
  Громада вже багато років займається доброчинністтю і має великий список подяк не лише від захисників, але наприклад від Охмадиту м. Києва за подарований маленьким пацієнтам дифібрилятор.
  медикаменти надсилалися вперше, пакет складав після консультацій з італійськими лікарями з приводу того, що повиино бути в аптечці на фронті.
  Українцями було зібрано гроші та закуплено все, що змогли.
  навіть, якщо і щось невідповідало списку – чисто по-людськи можна було виписати попередження, а не кількатисячний штраф!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *