Doc.ua запис до лікаря

Закарпатські митники вилучили у чоловіка значну партію психотропного препарату

Закарпатські митники вилучили у чоловіка значну партію психотропного препарату

На митному посту “Ужгород” Закарпатської митниці ДФС, на ділянці в’їзд в Україну, під час проведення митного контролю авто іноземного виробництва, працівники митниці спільно з співробітниками СБУ виявили медичний препарат “CIRRUS”, до складу якого входить прекурсор – псевдоефедрин. Варто зазначити, що псевдоефедрин віднесений до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затвердженого постановою КМУ від 6 травня 2000 року №770 Таблиці № IV Списку №1 “Прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю”.

28 000 таблеток медичного препарату були запаковані в жіночі речі та приховані від митного контролю під сидіннями в салоні легкового автомобіля.

Працівниками оперативно-слідчої групи Служби безпеки України проведені процесуальні дії по документуванню факту контрабандного переміщення прекурсору псевдоефедрин. Зокрема, проведена негласна слідча дія “контрольована поставка” прекурсору до місця призначення.

В подальшому співробітники СБУ затримали двох громадян України, які отримали вказану партію прекурсору. Під час обшуку за місцем проживання означених осіб, правоохоронцями було виявлено психотропні речовини та граната РГД-5.

Затриманим повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У рамках відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.305 КК України тривають слідчі дії, інформує ДФС у Закарпатській області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *