Закарпатські митники вилучили у чернівчанина колекцію незадекларованого брендового одягу та взуття з Італії та Іспанії

Закарпатські митники вилучили у чернівчанина колекцію незадекларованого брендового одягу та взуття з Італії та Іспанії

Понад 160 новеньких пар жіночого взуття та 92 одинці італійського та іспанського одягу, які в обхід митного законодавства хотів завезти в Україну водій автобуса, «прикрашатимуть» склад Закарпатської митниці Держмитслужби до рішення суду.

Житель м.Чернівці, повертаючись з Мілану додому через українсько-угорський кордон, для проходження митно-прикордонного контролю на митному посту «Тиса» обрав «червоний коридор». У декларації вказав про наявність товару, а саме: жіноче взуття та одяг італійського виробництва.

Під час детальної перевірки багажного відсіку автобусу та речей водія інспектори виявили 10 картонних коробок із товаром іноземного виробництва, не вказаним у митній декларації та при усному опитуванні. Зокрема, жіночий одяг в асортименті, різних моделей та розмірів, італійських та іспанських торгівельних марок: «Kontatto», «Imperial», «Vicolo», «Homers», «Alexander McQueen», «Paquito». А це – жіночі топи, сукні, блузи, пальта, піджаки, сорочки, кофти, куртки – 92 штуки, 161 пара взуття та на додачу ще 2 чоловічі браслети торгової марки «BARAKA».

Водій відразу ж «відхрестився» від виявлених речей, сказавши, що вони належать знайомій особі, на прохання якої він віз їх в Україну.

Вартість вилученого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта. Втім, з огляду на його кількість та приналежність до відомих торгових марок, в ціні товар значно перевищує дозволені митним законодавством суму – 500 євро на одну особу. Так, до прикладу, вартість однієї пари жіночого взуття торгівельної марки «Alexander McQueen» в інернет-мережі 10-15 тис грн, а іспанської марки «Homers» – 2-5 тис грн (а їх в наявності було аж 159 пар!).

Таким чином, водій автобуса не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Справу скерують у суд, який і вирішить долю вилучених брендів, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *