Закарпатські митники викрили 127 спроб перевезення наркотиків

пігулкиУ 2015 році підрозділами Закарпатської митниці ДФС виявлено 127 фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Робота по протидії незаконному переміщенню цих шкідливих для життя та здоров’я речовин, спрямовувалася, в першу чергу, на виявлення та припинення каналів незаконного переміщення через кордон. Головний напрямок – проведення у взаємодії з правоохоронними органами, контрольованих поставок.

З незаконного обігу фахівцями митниці вилучено наркотичних засобів: 1 820 таблеток БУПРЕНОРФІНУ; 768 таблеток ТРАМАДОЛУ; 117 таблеток КОДЕЇНУ;125 грамівКОКАЇНУ;58 грамівКАНАБІСУ. Також вилучено психотропні речовини: 27 таблеток АМФЕТАМІНУ;0,46 грамівМЕТАМФЕТАМІНУ; 1 марка ЛСД; 1 090 марок ФЕНІЛЕТИЛАМІНУ. Крім того, вилучено 21 366 таблеток ПСЕВДОЕФЕДРИНУ та 1 800 таблеток анаболітичних препаратів.

До правоохоронних органів, за ознаками злочину, передбаченого статтею 305 Кримінального кодексу України – 4 повідомлення (виявлення психотропної речовини) та за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 307, 309 КК України – 125 повідомлень.

Щодо громадянства порушників митних правил, то слід зазначити, що це близько 82% від загальної кількості громадяни України, Угорщини та Словаччини. Також досить часто порушники митних правил мають російське, сербське, румунське та чеське громадянство, є й громадяни країн Західної Європи (Португалія, Італія, Франція), – повідомляє відділ комунікаційний Головного управління ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *