Закарпатські митники і прикордонники виявили у паливному баці вантажівки металеву бочку, нашпиговану бурштином (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпатські митники і прикордонники виявили у паливному баці вантажівки металеву бочку, нашпиговану бурштином (ФОТО, ВІДЕО)

На митному посту «Дякове» Закарпатської митниці Держмитслужби інспектори спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону попередили спробу незаконного вивезення дорогоцінного каменю.

26-рійний житель Іршавського району їхав до Румунії на вантажному транспортному засобі, в якому перевозив за кордон тверде біопаливо, виготовлене із пресованої подрібненої деревини. У зоні митного контролю інспектори вирішили провести поглиблений огляд вантажівки.

І не дарма. Так, застосувавши технічні засоби митного контролю, у паливному баку виявився тайник. Довелось злити 200 літрів палива, аби дібратися до схованки. Нею виявилася бочка, «нашпигована» бурштином.

Наразі митники проводять виїмку прихованого сонячного каменю, розфасованого у декількох мішках. За матеріалами справи розпочато кримінальне провадження за статтею 240-1 та 358 КК України, повідомляють на Закарпатській митниці Держмитслужби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *