Doc.ua запис до лікаря

Закарпатські міліціонери вирушили на Схід

міліція-проводиСьогодні в Ужгороді відбулася чергова ротація зведеного закарпатського загону правоохоронців у зоні АТО. Кілька десятків міліціонерів вирушили на схід, аби замінити на бойовому чергуванні своїх колег. Поїхали вони на автобусі й спеціальному броньованому мікроавтобусі, наданому спонсорами.

З вітальним словом до правоохоронців, котрі їдуть в зону АТО на схід виконати свій громадянський обов′язок, звернувся начальник закарпатської міліції полковник Сергій Шаранич. Він також подякував за допомогу спонсорам, зокрема Благодійному фонду сім′ї Ровт, які цьогоріч подарували закарпатським міліціонерам техніку та військове спорядження на суму понад 200 тисяч гривень. Очільник міліції вручив букет троянд представниці фонду Аллі Михайлівні, подякувавши за підтримку міліції.

Далі представники кількох релігійних конфесій відправили Службу Божу, аби Господь оберігав закарпатських міліціонерів від біди, й усі вони повернулись додому з війни цілими та неушкодженими.

Під звуки козацького маршу у виконанні оркестру УМВС бійці вирушили в далеку путь на Донеччину, – пише СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *