Закарпатські лялькарі презентують результати роботи над проектом “Казок веселкове намисто”

Закарпатські лялькарі презентують результати роботи над проектом “Казок веселкове намисто”

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок наближається до завершення напружена творча робота останніх двох місяців – над проектом “Казок веселкове намисто. Представлення словацького фольклору засобами театрального лялькового мистецтва”, що одержав грантову підтримку Українського культурного фонду.

23 листопада святкові заходи проекту відбудуться в обласному центрі. Програмою передбачено проведення о 12.30 в залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок брифінгу за участі словацьких гостей. Команда проекту розповість про особливості його підготовки, також буде продемонстровано фото- та відеоматеріали з попередніх виступів, що відбулися впродовж тижня, після чого о 13.00 на Театральній площі Ужгорода розпочнеться “Казок веселкове намисто” – інтерактивне театралізоване свято словацької культури, під час якого розгорнеться справжня феєрія: ожилі казкові персонажі в пошуках утрачених намистин разом із дітьми, за допомогою кмітливого гнома Матька та доброї овечки Ганки, подорожуватимуть казковою країною.

Ігри, танці, майстер-класи супроводжуватимуть дійство, в фіналі якого учасники перейдуть до затишного театрального залу, де о 13.45 відбудеться прем’єра вистави “Про Валибука, Принцесу Небійся та Довгоборода” за п’єсою словацького драматурга Павола Угера. Режисер-постановник вистави – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, сценограф – львівська художниця Інесса Кульчицька.

У яскравій і насиченій програмі задіяний весь творчий склад обласного театру ляльок, а також студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Усі заходи проекту безкоштовні, – повідомляють у театрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *