Закарпатські держвиконавці – у п’ятірці кращих служб України

панова18 грудня в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди «Дня працівника державної виконавчої служби». Управління Державної виконавчої служби України в Закарпатській області входить у п’ятірку кращих служб України. Перші підсумки року свідчать, що закарпатські держвиконавці і цьогоріч спрацювали найкраще у країні за рядом показників.

Наталія Панова, начальник управління Державної виконавчої служби України в Закарпатській області на запитання про результати роботи у 2013-му зауважила: «Чекаємо показники грудня, але водночас вже можемо сказати, що, як завжди, наша служба посідає лідерські позиції в Україні. Суспільне життя змінюється, змінюються обставини, але ми намагаємося втримати той темп роботи, який взяли з 2010 року».
За інформацією Н. Панової, на виконанні ДВС у Закарпатті перебуває понад 144 тисячі виконавчих документів. Найбільші суми фігурують у справах стосовно кредитів – по 6 і 8 млн. грн від одного боржника, як, наприклад, боргує приватне підприємство у Мукачівському районі, що свого часу придбало кілька десятків вантажівок у борг, але не змогло виплатити кредит. Понад три тисячі справ стосуються стягнення єдиного соціального внеску, понад 10 тисяч – аліментів тощо. До слова, найбільше справ щодо аліментів перебувають на виконанні у гірському Рахівському районі та в Ужгороді.
Щодо успішності роботи, то лідерські позиції в області традиційно займає Ужгород. Тут працюють 20 виконавців, вищий професійний рівень як державних виконавців, так і боржників, їх адвокатів. Далі у цьому «рейтингу» – Мукачево і Мукачівський район, м. Хуст та інші.
Стосовно боржників Наталія Панова на запитання журналістів прокоментувала: «Боржники насправді – двигун до нашого прогресу. На жаль, не можу похвалитися, що вони стали більш свідомі та відповідальні, але певні зрушення все ж є. Особливо, коли стимулюють розрахуватися певні примусові заходи — перепони при виїзді за кордон чи обмеження на зняття авто з обліку тощо.
На Закарпатті працюють 143 державні виконавці. «На жаль, враховуючи зарплату та особливості професії, все ще є незаповнені вакансії, – каже Наталія Панова. – Але ми працюємо над тим, щоб підняти авторитет нашої служби, залучити до цієї відповідальної роботи молодь. Роль держвиконавців складна і разом тим відповідальна, робота вимагає компетентності, сумлінності та неупередженості, повної самовіддачі для забезпечення, у кінцевому підсумку, прав і свобод громадян. Я цілковито переконана, що усі працівники нашої служби  цілковито усвідомлюють професійну відповідальність».
Представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та  правоохоронних органів привітали державних виконавців зі святом.
Під час урочистостей з нагоди професійного свята державним виконавцям вручили нагороди керівництва Державної виконавчої служби України, Закарпатської обласної адміністрації та обласної ради.
До слова, нагороду отримала і очільниця управління ДВС на Закарпатті – Наталію Панову нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою Державної виконавчої служби України – нагрудним знаком «Знак пошани».

Відповідно до Указу Президента України №569/2009 від 22.07.2009 «Про День працівника державної виконавчої служби», установлено в Україні професійне свято – День працівника державної виконавчої служби, яке відзначається 17 грудня щорічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *