Закарпатські держслужбовці здають антикорупційні декларації

Про це інформують в управлінні державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області

31 березня 2014 року закінчується термін декларування доходів державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

декларація
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року № 706  «Питання запобігання та виявлення корупції» уповноважений підрозділ (уповноважена особа) державного органу (органу місцевого самоврядування) перевіряє факт своєчасності подання декларації протягом п’ятнадцятим робочих днів з дня, у який така декларація повинна бути подана.
Перевірка декларації на наявність конфлікту інтересів суб’єкта декларування здійснюється протягом тридцяти днів з дня подання декларації і полягає у порівнянні службових обов’язків суб’єкта декларування з його та членів його сім’ї фінансовими інтересами.
Логічний та арифметичний контроль здійснюється протягом тридцяти днів з дня подання декларації.
У разі виявлення під час перевірки декларації арифметичних або логічних помилок уповноважений підрозділ невідкладно письмово повідомляє про це відповідного суб’єкта декларування, який має право протягом п’яти днів з дня отримання повідомлення подати уповноваженому підрозділу письмове пояснення та/або виправлену декларацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *