Закарпатські депутати розповіли, якими методами їх відкликали Балога і Палиця

Закарпатські депутати розповіли, якими методами їх відкликали Балога і Палиця

Вчора партією “За майбутнє” було заявлено про відкликання депутатів Закарпатської обласної ради за порушення партійної дисципліни та принципів діяльності політичної сили “За майбутнє”.

Проте, сьогодні у сомережаїх з’явилась офіційна заява від депутатів Закарпатської обласної ради Олександра Ледиди, Василя Іванча, Олександра Антала та Василя Федурцьо.

У ній йдеться про те, що звинувачення партією є безпідставними.

“Не зважаючи на те, що в країні війна і тисячі українців та зокрема наших побратимів, закарпатців, захищають нашу країну ціною власного життя на сході – дехто продовжує вести свої брудні політичні ігри, займатись розхитуванням та дестабілізацією політичної ситуації в області. Сьогодні ми з мережі фейсбук дізнались про відкликання нас, як депутатів Закарпатської обласної ради.

Такий крок від «новообраного очільника» закарпатського осередку політичної партії «За майбутнє» Віктора Балоги – для нас передбачуваний та очікуваний. На попередній сесії всі фракції обласної ради одноголосно об’єднались проти команди Андрія Балоги та самого Віктора Балоги. Цим самим усі політичні сили краю довели, що не хочуть і не будуть співпрацювати з колаборантом, одіозним та брудним політиком Віктором Балогою. Натомість сам Віктор очікувано у відповідь вирішив запустити процес імперативного мандату. Підтримкою у цьому йому слугує лідер партії Ігор Палиця, який і продав закарпатський осередок партії вищевказаному політичному клану.

Підставами для відкликань нас, як депутатів, вони обрали ефимерні популістичні гасла про нібито відсутність нашої позиції щодо війни та уявною підтримкою ОПЗЖ. Ніяк інакше, як абсурдом та політичними конвульсіями Віктора Балоги – це не назвеш.

Про яку відсутність позиції може йти мова, коли з першого дня війни ми всі, у міру своїх можливостей, разом з усім українським народом, об’єднались проти ворога і допомагаємо нашим волонтерам та воїнам робити свою роботу. Не будемо перераховувати скільки гуманітарної допомоги було відправлено на схід за нашого сприяння, скільки автомобілей для наших військових було привезено ззакордону, скільки фінансів було надано нашим батальйонам та скільки зусиль докладено усіма нами щоб допомогти нашій державі у цей складний час.

А Василь Якубець з перших днів війни вступив до територіальної оборони і зараз особисто захищає нашу країну на сході. Саме це Віктор Балога вважає відсутністю позиції. Про його ж бо вичікувальну позицію щодо війни в Україні та брудні політичні ігри під час війни – мовчимо. Це і без описів видно усім закарпатцям. А київське керівництво партії побачить згодом.

Не бачимо сенсу вестись на провокації клану Балог та грати у їхні політичні ігри. Працюємо і будемо працювати на благо закарпатців та усієї нашої країни. Хоч у статусі депутатів облради, хоч без нього. Бо нам свою підтримку висловив народ. Ми чесно обрані депутати, за яких проголосували на законних виборах майже 10% виборців. А купівля осередку партії Віктором Балогою не дає йому нічого окрім чергової теки юридичних документів на чергову для нього партію, а не підтримку електорату. Пограємось в політичні ігри після перемоги України, а доти давайте займемось роботою. Слава Україні!”,- Олександр Ледида, Василь Іванчо, Олександр Антал, Василь Федурцьо

Журналіст Павло Федака у своєму телеграм-каналі також прокоментував цю подію:

http://

1 Comment

  1. Балога породив май великого казнокрада і афера нелюдя ним є федів…він породив а ми його позбудимеся раз і на все то людина амбіційна повна понтів не людяності як і вся його родина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *