Закарпатські депутати облради сьогодні проводять ще одну сесію щоб повторно спробувати проштовхнути додаткового заступника голови

Закарпатські депутати облради сьогодні проводять ще одну сесію щоб повторно спробувати проштовхнути додаткового заступника голови

Депутати Закарпатської обласної ради вже вдруге за сьогодні зібралися на засідання сесії: після провалу голосування за кандидатуру Андріани Сушко («За майбутнє») на посаду заступника голови облради, депутати зняли з порядку денного всі проекти рішень, закрили сесію та згодом зібрали підписи з вимогою скликати позачергове засідання сесії. Повідомляє “Заголовок”.


Як на початку засідання сказав голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, вимогу про скликання позачергової сесії підписали 33 депутати. У залі зареєструвався 41 депутат. Наразі у порядку денному питання про обрання додаткового заступника голови облради, проект рішення про зміни до бюджету, а також проекти про склад депутатських комісій, які запропонував включити до порядку денного позачергової сесії депутат Віктор Русин («ОПЗЖ»).

Нагадаємо, це вже друга спроба проголосувати за кандидатуру на посаду додаткового заступника голови  обласної ради. Посаду пропонували Андріані Сушко («За майбутнє»), проте, голосів депутатів не вистачило. За відповідне рішення проголосували тільки 32 депутати. Загалом у процедурі обрання заступника взяли участь 35 депутатів, 3 бюлетені були визнані недійсними.

Кандидатуру Андріани Сушко вніс депутат від «Команди Андрія Балоги» Євген Мешко. Після зауваження Василя Іванча («За майбутнє») про те, що це – порушення закону, оскільки вносити кандидатури заступників має право тільки голова, керівник облради Володимир Чубірко запитав у депутатів «колегіальної згоди» та вніс кандидатуру Андріани Сушко самостійно.

Кількома годинами раніше обласна рада вирішила змінити про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради. Окрім збільшення штату на 10 осіб, депутати ввели ще одну посаду заступника голови Закарпатської обласної ради. Фракції КМКС та «За майбутнє» заявили, що не будуть підтримувати цей проект рішення. «За» його прийняття проголосували 38 депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *