Закарпатські чиновники виганяють відвідувачів владних кабінетів

Закарпатські чиновники виганяють відвідувачів владних кабінетів
 Закарпатські чиновники не хочуть поважати громадян. Нижче подаємо розповіді два ідентичні випадки – Рахівський міський голова Віктор Медвідь та голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай безцеремонно поводяться з простими людьми, відвідувачами владних кабінетів.

Вчора стала свідком як із засідання виконкому голова Медвідь вигнав жінку ( мешканку міста і виборця) мотивуючи тим, шо засідання виконкому є закриті і нема шо там робити всяким. Потім почав обговорення питання в потрібному йому руслі. Мова йшла про те, чи давати дозвіл людям торгувати кавунами і динями на київській тай на миру вулицях. Сказав шо дуже підприємці наші жаліються шо ті поклали низькі ціни та вони не можуть торгувати і заробити на нас грошей. Шо най собі ідуть торгувати звідки приїхали. Іще дуже та торгівля мішає вночі людям.
Дуже хочу запитати юристів чи засідання виконкому є закритими дійсно і жителі міста не мають права труда ходити? І чи має право міська рада давати дозволи на торгівлю?
І чи дійсно шум заважає людям на тих вулицях і не ма чого робити в нашому місті всяким лєвим торгашам?

Василь Напуда:

Сижу і думаю,до яких пір сьогоднішня влада буде безпредєльнічати? А вразила мене поведінка голови Мукачівської РДА пана Гайдая С. Буквально в день пророка Іллі житель села Барбово п.Варваринець В.І. прийшов на прийом до п.Гайдая,як до очільника Мукачівського району з відповідною інформацією про проблеми сіл Макарьово і Барбово.Треба відмітити,що це не перший візит п.Варваринця В.І.Але ми добре знаємо як п.Гайдай вирішує проблеми сіл – на словах,обіцяючи,(а обіцяного сім років чекають).Одним словом ніяк не вирішує.Але не буду багато писати про візит,а скажу про те,що мене більше всього вразило – закінчення візиту.Мало воно такий вигляд,як в 90-х.”Барину не угодно” спілкуватися з холопами -надоїли.З допомогою мордоворота – вірного слуги, тепер вони називаються помічники голови РДА, мешканець села Барбово Варваринець Василь Іванович,поважна людина,знана в районі і в області,прекрасний інженер-механік с/господарства,який віддав розвитку і становленню сільськогосподарської галузі в районі все життя,був видалений з кабінету голови РДА з категоричною забороною впускати його до голови РДА в майбутньому.Як ви думаєте,друзі Який стан після такого у Василя Івановича,якому, до речі,виповнюється 70 років. Ганьба,пане Гайдай! А панам Москалю Г.Г. та Порошенку П.О. потрібно звернути увагу на підбір керівних кадрів,бо Мукачівщина ще не мала на керівній посаді очільника таку наглоту і не виховану людину як пан Гайдай С.
Плекаю надію,що дана публікація знайде відповідний відгнук у серцях земляків-закарпатців,і,можливо,дасть імпульс для відповідної реакції керівників області і держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *