Закарпатські атовці встановили хрест на одній з найвищих точок Іршавщини (фото)

Закарпатські атовці встановили хрест на одній з найвищих точок Іршавщини (фото)

В неділю, 13 серня, з ініціативи громадського формування з охорони громадського порядку “Прайд Закарпаття” (керівник Петро Горзов), в урочищі Бердо поблизу села Білки, на висоті понад 1000 метрів було встановлено дубовий хрест з надписом: “Оберігай нас Боже від ворожої сили і надай сил  Перемогти того, хто прийде з мечем у наш край”. Висота хреста складає сім з половиною метрів.

До заходу долучилася громада села Білки. Представники атовських організацій з всього Закарпаття прийшли підтримати свого побратима з позивним “Варшава”, який виношував цю ідею вже понад 10 років, але втілити, кажеПетро Горзов , вдалося після повернення з війни з московськими окупантами.

Дорогою на гору воїни вклонилися могилі підполковника Пронько, який у 1986 році загинув на цьому місці виконуючи тренувальний політ на військовому МІГу, тоді льотчик відвів несправний літак від населеного пункту в сторону гори.

Приємно, що закарпатські атовці спільними зусиллями займаються відродженням духовності та вихованням підростаючого покоління. Загартовані війною і в мирному житті роблять добрі справи спільно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *