Закарпатські атовці “гризуться” за землю і ордени (відео)

Ситуацію спровокувало те, що на одну й ту саму земельну ділянку в Ужгороді написали заяви представник СБУ Стегура, інтереси якого лобіює Микола Марчишак та колишній військовослужбовець Збройних Сил України Адам.

Сергій Король звинуватив Марчишака у торгівлі земельними ділянками воїнів АТО, поцікавився скільки заплатять його “піджакові” – півтори чи чотири тисячі доларів, на що той відповів у грубій формі.

Руслан Ференці тоді заявив, що Марчишак прогинається під правоохоронців заради сприяння у отриманні ордена “За мужність” 3 ступеню, на який його подав у порушення субординації командир 15 ОГПБ Паламарчук, Ференці зазначив, що Микола Марчишак служив у 15 баті на посаді комірника і участі у бойових діях у складі цієї частини не брав.

Далі дискусія вилилася на сторінки мережі Фейсбук де взаємне обливання брудом продовжилося.

З приводу цієї дискусії волонтер Віталій Грегор зазначив:

Бачив відео, якщо одночасно подавались заяви на отримання землі то Марчишак не правий однозначно. Взагалі перший хто подав по закону правий, а по моралі і справедливості – на жаль не завжди, як і в даному випадку. Бо СБУ, МВС і нацики (окрім тих бійців, хто дійсно воював) мають отримувати свою ділянки в такому порядку виключно після добровольців версії 20-14 і майданівців, коли більшість інших відсижувалась в очікуванні чи вистоємо, потім мобілізовані, згідно хвиль. А також після інших пільгових громадян та тих хто подав свої заяви раніше. Оскільки СБУ, МВС, нацгвардійці робили свою роботу, покладену на них державою за наші податки, а інші доробляли фактично те, що ті не доробили або “про*єбали”, а значна частина цих служб просто здала свій же народ і за це зараз їм землі ще позачергово давати???!!

Павло Федака прокоментував відео:

“Хряк” Ференці відігнав від корита “підсвинка” Марчишака, той жалісливо верещить. Як свині у корита за ту землю воюють.

Цікаво, що напередодні взаємного обливання брудом Олег Височан зазначив:

Читаю останнім часом новини, соцмережі і бачу, що багато АТОвців, воїнів гризуться між собою. Часом сам вступаю в такі перепалки. Зараз подумав і так гидко від цього стало… Ті – хто ще вчора готовий був загинути за товариша, якого навіть не знав, кидався під кулі йому на виручку, називав братом, зараз готові з’їсти один одного. Причини різні, хтось за нагороди, хтось за гроші, хтось за політичні погляди… Противно… Хіба цікавило нас все це там – в окопах… То чому тут гриземось? Хіба ми забули, які справжні цінності в житті?

Прикра ситуація, погодьтеся!

https://www.youtube.com/watch?v=pD98vepWodA&feature=youtu.be

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *