Doc.ua запис до лікаря

Закарпатські активісти вручать Балозі та Щадею Іудині срібняки

балога іванПро це заявляє громадський активіст Іван Данацко на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

– Завтра рівно 100 днів, як ми проводимо безстрокову акцію “Не зрадь Майдан”, “Закарпаття без Балог” та “Україна єдина”. 
Багато днів та багато ночей ми провели під стінами Закарпатської обласної ради де головою є Балога Іван Іванович з одною метою – ВИКОНУЙТЕ ДАНІ НАРОДУ ОБІЦЯНКИ! Ці люди від різних партій, коли рвуться до влади, обіцяють зробити все, а на самому ділі, як тільки пройдуть вибори, забувають про своїх ВИБОРЦІВ, про свій НАРОД та займаються своїми ділами, для своєго збагачення.
Завтра МИ хочемо провести акцію до нашого маленького ювілею. Акцію, яка має показати владі, що якщо вони не вміють керувати, або якщо їм хтось заважає, а в теперішньому випадку вони не можуть врегулювати проблему з АТО, нехай дадуть можливість, це зробити іншим людям, які беруться і вважають, що готові навести лад в країні та краю.
Ми хочемо без шуму і криків зібрати підписи під зверненням до голови ради, та передати мішечок із 30 “срібними копійками”, як символ продажності нашої влади, яка зраджує інтереси свого народу, заради своїх особистих інтересів.
Потім із такими самими вимогами ми пійдемо на сесію в Ужгородську мерію. Там так само вручимо “мішочок” В.О., який ще крім продажності, ЗРАДИВ жертви “Небесної сотні”, вступивши в корупційні домовленності із старими корупціонерами. Донесемо до відома, що за період ПРАВЛІННЯ В.О., було у 2-а рази підвищений тариф на водопостачання та водовідведення, на 0.70 гривні ціна на проїзд в маршрутках, а соціальні виплати населенню не підвищились. На одній із сесій було прийнято рішення звільнити керівники “Водоканалу”, а він відправив звільняти керівників ЖЕКів, що зовсім не зрозуміло і говорить, що людина не бачить різницю, тобто робить неадекватні дії, за що його потрібно змінити.
Потім ми залишимо засідання, так як не хочемо бути свідками ДОМОВЛЕННОСТЕЙ антинародної депутатської “свори”, яка біситься з однією метою, ще вкрасти побільше грошей. Для цього роблять залякування, підпали і багато інших неподобств.
Ми всі хочемо змін, але повинні зрозуміти, що за один день їх не можливо зробити. Потрібні поетапні кроки, які ми від цієї влади не бачимо. Її потрібно міняти повністю, а для того нам потрібно знайти людей, які будуть відстоювати інтереси НАРОДУ і пропонувати їм іти на вибори. А без цього МІТИНГУЙ НЕ МІТИНГУЙ ВСЕ ОДНО ПОЛУЧИШ…
Слава Україні!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатські активісти вручать Балозі та Щадею Іудині срібняки”

  1. Млять, ви ще не зрозуміли, що Влада Грошей не розуміють натяків – метод перевиховування у цому випадку недієви! Вони розуміють лише мову сили!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *