Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)

Закарпатські правозахисники Лариса Ступак та Олександр Пересоляк здійснили поїздку до Генеральної прокуратури України, маючи на меті зустріч з новим очільником структури Юрієм Луценком. Про це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

Вчора разом із іншими громадянами України намагалися потрапити на прийом до керівництва Генеральної прокуратури України.
У мене та у Лариси Ступак були відмови першого Заступника Генерального прокурора України на бездіяльність прокуратури Закарпатської області тож нас відповідно до прокурорської інструкції повинен був прийняти сам Генеральний прокурор України.
Зрозуміло, що жодна посадова особа Генеральної прокуратури нас не прийняла не кажу вже про керівництво. Максимум, що нам вдалося зробити це здати наше звернення у канцелярію. Як нам повідомили працівники канцелярії сам графік прийому громадян до сих пір не затверджений і його вивісили на сайт та у приймальню близько 13.00 год. і це тільки тому, що ми декілька разів викликали поліцію для фіксації адміністративного правопорушення, яке передбачено ст.. 212-3 КУпАП у вигляді не публікування відкритих даних щодо графіку прийому установи та ст.ст. 170, 171 КК України щодо перешкоджання діяльності журналістів та громадських організацій.
А тепер саме цікаве. На прийомі були декілька стареньких бабусь з м. Вінниці та інших регіонів, які вже по декілька років їздять до м.Києва і безуспішно намагаються потрапити на прийом до керівництва Генеральної прокуратури України.
Сама система обманного прийому громадян виглядає наступним чином. Ви із зверненням потрапляєте на прийом до клерка Генеральної прокуратури, який із розумним виглядом вас вислуховує, приймає ваше звернення, а потім відправляє його до прокуратури того регіону, з якого ви приїхали. Тобто, у порушення ЗУ «Про звернення громадян» ваша скарга перенаправляється для розгляду прокуратурі на яку ви ж і скажетеся. Генеральна працює по принципу поштового відділення для пересилання ваших скарг лише з особистого прийому)))
Ну і кульмінація нашого походу. Прийом звернень громадян з особистого прийому у четвер розпочався у приміщенні Генеральної лише після 13.00 год. , коли саме присутні громадяни дізналися, що насправді прийом керівництвом ГПУ вже закінчився і відбувався то він за іншою адресою по вул. Ісаакяна)))
Шановний Юрій Луценко Луценко, Юрий Витальевич , Коли припиниться бардак з прийомом громадян у ГПУ, коли ГПУ буде відкритою для людей??? і не буде виставляти озброєних охоронців проти її відвідувачів в т.ч. журналістів та представників громадсько-політичних об’єднань, які мають усі законні підстави для того, щоб їх прийняло саме керівництво ГПУ?

пересоляк ступак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *