Закарпатське золото контролює міністр Захарченко

Мужіївське родовище – єдине в Україні підприємство з видобутку золота. Рік тому контроль над ним отримало ТОВ «Карпатська рудна компанія». Втім, як виявилося, ця фірма є не зовсім карпатською, а точніше, цілком донецькою. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідства.Інфо – Дмитра Гнапа та Катерини Каплюк.

 

«Карпатську рудну компанію» контролює Валерій Бредихін – права рука родини Захарченків в бізнесі.

Бредихін разом з Віталієм Захарченком зареєстрували торговельні марки виробів з мармуру. А разом з Людмилою Захарченко – дружиною міністра, Валерій Бредихін був партнером у фірмах «Линкруст» та «Гірничо-рудні технології».

 

Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)

 

 

Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (ДАНІ: Державна реєстраційна служба)

 

Сам Валерій Бредихін є засновником ТОВ «Гірничо-Геологічне Підприємство «БРІКОМ»», яке є засновником ПРАТ «Гірничо-металургійний комплекс».

 

Останньому, в свою чергу,  і належить ТОВ «Карпатська рудна компанія», яка володіє Мужіївським золоторудним родовищем.

 

 

На сьогоднішній день, Мужіївське родовище – це 55 тонн золота, 1 мільйон цинку та свинцю розвіданих запасів. В грошовому еквіваленті це майже 3,8 мільярди доларів США.

 

 

Фото 3dкарти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)

Також на території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про тридцять два  та три мільйони доларів США відповідно.

золото

 В залишках цієї руди досі знаходяться 1 тонна золота та 4,5 тони срібла

hromadske.tv

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *