Закарпатське СБУ накрило терористів

 20 червня ц.р. координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Закарпатській області проведено планове тактико-спеціальне навчання на газокомпресорній станції “Ужгород”.

сбу

У заході взяли участь керівники регіональних Управлінь СБУ, МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, Мукачівської гірсько-піхотної бригади, внутрішні війська, особовий склад регіональних суб’єктів антитерористичної діяльності, представники органів державної влади.

Мета навчання – набуття практичних навичок із проведення антитерористичної операції на об’єктах магістральних газопроводів, перевірка сил та засобів, протидія можливим терористичним загрозам на території області, підвищення ефективності взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності.

Учасники заходу відпрацювали алгоритм дій із протидії можливим терористичним загрозам на об’єкті підвищеної небезпеки, знешкодження умовних терористів та звільнення заручників.

Навчання складалося з двох етапів, умови яких були максимально наближені до реальних. Протягом 18-19 червня цього року суб’єкти антитерористичної діяльності протидіяли умовним терористичним загрозам у місцях найбільшого скупчення людей в Ужгороді, зокрема, у громадському транспорті, на автовокзалі та у супермаркеті .

Результати навчання високо оцінив начальник Управління СБ України в Закарпатській області генерал-майор Геннадій Грищенко:

У рамках навчання ми перевірили готовність всіх суб’єктів антитерористичної діяльності області протидіяти можливим терористичним загрозам на об’єктах підвищеної небезпеки та забезпечувати безпеку людей.

Хід проведення навчання позитивно оцінили і представники Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Прес-центр СБ України

сбу3 сбу2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *