Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про лісопродукцію, зупинену на Перечинщині

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє про лісопродукцію, зупинену на Перечинщині
У четвер, 20 квітня, на сайті Інтернет-видання «Трибуна» було висвітлено статтю щодо того, що у Перечинському районі було затримано вантажівку під час транспортування з лісопродукцією.
Як зазначає редакція, деревина була без бирок (маркування) і без належних документів, однак ніби-то зі Свалявського району.
Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що деревина була придбана не в Свалявському лісовому господарстві, машина також не належить жодному з лісових господарств краю.
Хоча сам приватний підприємець згідно чинного законодавства через відкритий аукціон неодноразово купував ліс і розробляв лісосіку в Березниківському лісництві, але наразі вищезазначена деревина не була ні придбана ні вкрадена з території лісництва. Про вірогідність інформації говорять дані камер відеоспостереження, які встановлені при в’їзді на КПП.
Всі дії, як працівників Закарпатського ОУЛМГ та працівників держлісгоспів є законними та рамках чинного законодавства України. А підприємцем та походженням деревини, яка була відправлена без товаротранспортної накладної (ТТН) на відпуск чи перевезення лісопродукції, займаються правоохоронні органи.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.