Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук журналіст Лариса Ступак:
Я подала повідомлення про злочин в НАБУ. А вони, як задрипаний райвідділ з села Пупкина, не внесли відомості про злочин в ЄРДР і навіть не відповіли на заяву. Тому я оскаржую бездіяльність Артема Ситника. І впевнена, що справу виграю. Нічого особистого. Це просто принципи законності.
Vitaliy Shabunin, справа буде слухатись в Голосіївському суді 19.06.2017р. в 14-00.



