Закарпатська журналістка “опустила” військового прокурора на землю (відео)

Закарпатська журналістка “опустила” військового прокурора на землю (відео)

Редактор газети “Сила Народного Контролю” Лариса Ступак (Лора Приходько) змусила прокурора військової прокуратури Ужгородського гарнізону Західного регіону України Андрія Харлапова покинути місце сторони по справі в засіданні Ужгородського міськрайонного суду.

Вони надають усні вказівки слідчим, щоб ті неправмірно закривали справи і таким чином виводять чужими руками з під кримінальної відповідальності кримінальних осіб. Свій підпис під такою липою вони не ставлять. 
Коли слідчій відстоює свою гнилу постанову в суді, аргументів в нього небагато. Адже в незаконній постанові спиратися на норми закону важкувато.. . 

Прокурори -рішали, знають, що слідчі неспроможні відбити постанови гнилушки в суді. Тому, в такі відповідальні моменти, вони особисто спускаються з небес і сунуть, як пінгвини, в суди. Гордо сідають поряд зі слідчим і гордо сидять, шепочуть слідчим на вушко що і як треба казати, щоб напустити побільше туману і непоняток. Підсилюють так би мовити, своєю присутністю, позицію продажного слідства. 

З ними розмова коротка: 
Поставив свій підпис під гнилою постановою? Приходь в суд! Не поставив, хочеш чужими руками жар загрібати, йди лісом, – зазначає Лариса Ступак. 

Деталі у відео:

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *