Закарпатська журналістка допомогла визволити сотні людей зі снігового полону на Тернопільщині

Про це в мережі Фейсбук пише Павло Федака:

Дякую Ларисі Ступак, що змогла “розбудити” мертвих чиновників української влади і визволити зі снігового полону сотні автівок, які попали в пастку на Тернопільщині.
Вчора зранку в районі села Кам’янки Тернопільської області (траса Хмельницький – Тернопіль) в результаті несподівано потужних снігопадів утворився багатокілометровий затор, в який попали більше 500-сот автівок. Ми простояли в ньому 14 годин, у людей закінчувалося паливо, вони лишали свої автівки і йшли далі пішки, адже єдина в 20 км зоні АЗС була знеструмлена.
Діти та старші люди потерпали від морозу. Влада залишила все на самотік – ні працівників ДСНС, ні поліції за 12 годин видно не було. Вони з’явилися після того, як я попросив Ларису Вікторівну “достукатися” до найвищих владних кабінетів України. Правозахисниця підняла на вуха Камбін, Міністерство ЖКГ, ДСНС, Нацполіцію. На протязі кількох годин правозахисниця “давала жару” чиновникам, які гріли дупи в теплих кабінетах, щоб ті проснулися і йшли рятувати людей.
На мій телефон почали поступати дзвінки від високопосадовців та правоохоронців з проханням заспокоїти людей, що допомога надіслана. Вона прийшла тоді, коли люди збиралися ночувати в полі, дуже поволі транспорт рушив, долаючи метр за метром засніженої цілини…

 

zator zator2 zator3 zator4

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *