Закарпатська “Тойота” заявляє про інформаційне кілерство

У зв`язку із численними публікаціями на інтернет-сайтах належних Віктору Балозі з приводу нібито намагання позбавити дітей-сиріт права на володіння земельною ділянкою в інтересах ТОВ «Карат Мотор», прес-служба товариства зробила офіційну заяву.

ТОВ «Карат Мотор» Тойота Сервіс Ужгород працює з 2007 року за адресою м. Ужгород, вул. Урожайна, 44. Приміщення, розташовані за вказаною адресою, підприємство взяло в оренду, аби проводити сервісне обслуговування автомобілів.

Офіційно заявляємо, що ділянка, яка належить дітям-сиротам і яка стала причиною інформаційної атаки, не становить інтересу для підприємства. Товариство не планувало і не планує розширяти територію автостоянки, а тому будь-яка інформація на цю тему не відповідає дійсності. Наголошуємо, що підприємство орендує не землю, а майновий комплекс, який розташований на ділянці.

Натомість появу такого роду інформації з явним перекручуванням фактів (бо ж насправді судовий процес стосується сусідньої ділянки, а не тієї, де знаходиться автостоянка) вважаємо намаганням третіх сторін надати справі політичного забарвлення.

ТОВ «Карат Мотор» засуджує будь-які дії, які спрямовані на дискримінацію неповнолітніх та соціально-незахищених верств населення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *