Закарпатська та Луганська ОВА співпрацюватимуть у напрямку підтримки вимушених переселенців

Закарпатська та Луганська ОВА співпрацюватимуть у напрямку підтримки вимушених переселенців

Cьогодні керівник Закарпаття Віктор Микита й очільник Луганщини Сергій Гайдай підписали Угоду про співробітництво та партнерство між Закарпатською і Луганською обласними військовими адміністраціями.

«Відтепер на базі нашої ОВА на період воєнного стану буде працювати група фахівців Луганської адміністрації, які опікуватимуться гуманітарними питаннями щодо ВПО з їхньої області.

Через окупацію десятки тисяч людей уже вимушено переїхали на Закарпаття. Ми очікуємо додаткові хвилі переселенців і комплексно готуємося до вирішення цього питання», – прокоментував Віктор Микита.

За його словами, фахівці Луганської ОВА приєднаються до нашого гуманітарного штабу, будуть координувати потік вимушених переселенців зі свого регіону, підготують спеціально облаштовані приміщення для тимчасового проживання людей, займатимуться питаннями освіти, працевлаштування, соцзахисту тощо.

«Таке рішення – на часі і продиктоване умовами воєнного стану та досвідом, який Закарпаття здобуло, прийнявши найбільшу кількість ВПО у країні.

Наше головне завдання – це допомогти людям відновити життєдіяльність у цей кризовий час, а ЗСУ – швидше здолати ворога», – резюмував голова Закарпатської обласної військової адміністрації.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.