Закарпатська «Свобода» створила комітет із гуманітарного забезпечення війська

 

Обласна організація ВО «Свобода» створила комітет з допомоги бійцям в зоні АТО для організації, звіту і контролю за гуманітарною допомогою нашим військовим і для запобігання махінаціям.

Закарпатська обласна організація ВО Свобода, у зв’язку зі складною ситуацією на сході України, звертається до всіх небайдужих краян з проханням:

  • долучитись до збору необхідних медикаментів, обладнання та амуніції бійцям на сході (перелік необхідних речей внизу);

  • припинити перегляд усіх телевізійних та музичних каналів російською мовою, оскільки сьогодні це вважається явною пропагандою країни-агресора та окупанта українських земель.

  • ні в якому випадку не купувати товарів російського походження, адже ці гроші в подальшому перетворяться в снаряди для російських «Градів» та інших смертоносних видів зброї.

ЗОО ВО Свобода бере на себе відповідальність за збір усіх речей та їх подальшу передачу на схід країни для забезпечення всім потрібним наших захисників та повний звіт про витрати коштів через групи в соц. мережах (https://vk.com/dopomoga_bijcyam , https://www.facebook.com/groups/dopomoga.ato/ ) та на офіційному сайті ВО «Свобода» (http://www.zakarpattya.svoboda.org.ua/). Націоналісти Закарпаття провели декілька акцій допомоги війську та відбулась поїздка з передачею цінної допомоги до Слов’янська про що повідомлялось раніше.

Наперед дякуємо за розуміння та надіємось, що Ви не залишитесь байдужими до нашої просьби. Якщо Ви виявите зацікавлення – наш представник, заступник із питань допомоги бійцям АТО готовий зустрітись із Вами, Юрочко Василь, тел. 099-74-12-126, картка для збору коштів № 6762 4660 0213 4664 Наконечна Василина.

ATO

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *