Закарпатська “Свобода” похвалила суддю Бенцу

народна2В Ужгороді суд над свободівцем перенесли для перевірки рапортів, складених працівниками міліції

22 жовтня 2013 року в Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове слухання справи проти активіста міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Томаша Томаш, якого звинувачують у злісній непокорі міліції 5 жовтня 2013 року в Ужгороді на площі Народній.

Суддя Констанція Бенца зачитала протокол, складений працівником Ужгородського УМВС України, та рапорти двох працівників міліції, заслухала пояснення обвинуваченого Т.Томаша та оголосила перерву у справі націоналіста до 24 жовтня на 16.00. Вона взяла до уваги аргументи активіста, в яких він спростував обвинувачення, і прийняла рішення викликати на допит міліціянтів, які складали рапорти на активіста, для перевірки доводів.

«Сьогодні ми, фактично, стали свідками першого об’єктивного судового засідання у справі площі Народної. Суддя  Констанція Бенца – перша суддя із шести суддів, які розглядають справи активістів, вирішила дійсно розібратись у ситуації і,сподіваємося, прийме справедливе рішення», – так прокоментував засідання суду очільник Ужгородської «Свободи» Томаш Лелекач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.