Подробиці трагедії у мукачівські дитячій лікарні

лікарняПішли до лікарні перевірити серце – потрапили в реанімацію  з  проламаною головою.  У  Мукачевому на трирічного хлопчика  в коридорі  обласної дитячої лікарні  впав тенісний стіл.  Він був припертий  до стіни.

Коли батьки стояли в черзі,  і на секунду  відвернулися, хлопчик підійшов до столу і той впав просто на голову малюкові.

«Дитина буквально на секунду відійшла в бік. І тут дружина до нього підходить. В ту ж секунду каже: Вітя, не можна. Бере його за руку і в цей момент на нього падає тенісний стіл. Для малого тенісу. Дитина під столом. Потім я звернув увагу, що цей стіл стояв майже 90 градусів до стінки», – розповідає батько хлопчика Олексій Слинько.

Вітя потрапив до реанімації. У нього складна черепно-мозкова травма,  численні переломи кісток голови та перелом основи черепа.

Майже добу він був у комі. І лише кілька годин тому розплющив очі.  В обласній дитячій лікарні   виправдовуються:  це прикрий збіг обставин. Стіл був на коліщатах і чому впав не розуміють. Хоча і визнають – він не мав стояти в коридорі. Його туди винесли, бо заважав столичним медикам проводити огляд.

«У  нас  були кардіохірурги і кардіологи  з Києва. І вони приймали.  Не мали місця, тому що триста дітей було. Ми розділили всі потоки.  Щоб їм не заважав цей стіл у профспілковому кабінеті, його виштовхали в коридор. Не встигли завезти»,  – каже  заступник головного лікарня Мукачівської обласної  дитячої лікарні Магдалина Семеняк.

Батько дитини звернувся до  міліції. Випадком  уже зацікавилася прокуратура. Правоохоронці опитують свідків. Уже зрозуміло: за недбалість когось покарають.

А в трирічного Віті попереду тривале й болісне лікування. Через три дні  його мають уже комплексно обстежити. І вже потім буде видно,  яких операцій потребує дитина і як швидко  одужає.

Світлана Ковбиця, Факти, ICTV

 

 

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.