Закарпатська “Свобода” готується до бойових дій (ФОТО)

З 6 по 9  червня 2014 року поблизу селища Стеблівка на Хустщині відбувся вишкільний табір військово-спортивного спрямування під егідою Закарпатської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». З усієї області тут  зібралися більше 30 осіб патріотично налаштованої молоді, які під українським прапором провели чудові три дні в одному гурті.

вишкіл2

Свободівці вже не вперше проводять такого типу заходи. Тому і цього разу все було організовано на вищому рівні. Окрім смачної таборової кухніі, юнаки та чоловіки вдосконалювали навички ведення рукопашного бою, тактики ведення оборони та взагалі військового ремесла. Таким чином піднімається рівень самоорганізації та вивчається військовий впоряд на практиці. Ранкові руханки, різноманітні фізичні вправи та завдання піднімають настрій та фізичне здоров’я молоді.

«Такі табори виховують силу духу та відчуття національної гідності. Адже кожен свідомий українець в будь-який момент має бути готовим стати на захист своєї Батьківщини та вміло користуватися зброєю різного виду. Такі вишколи включають багато елементів підготовки – від складання автомату і до розробки розвідувальних операцій. Це все супроводжується фізичним навантаженням, тому в таких таборах панує культура здорового способу життя, тобто, ніякого алкоголю чи паління. Наші предки залишили чудовий військовий статут, яким ми керуємось при організації табору. У нас, як і в таборів УПА, є комендант табору, інтендант, хорунжий тощо. Такий розподіл обов’язків допомагає легше дотримуватись порядку і дисципліни», – розповів про ви шкільний захід комендант табору націоналіст Василь Данило.

вишкіл

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *