Закарпатська прокуратура зайнялася службовими особами Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату

інтернатПрокуратурою Перечинського району розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості в ході моніторингового візиту до вказаного інтернату, встановлено низку серйозних порушень.

Так, спостерігачі зазначили, що у відділенні для ліжкохворих більшість людей утримувались у нелюдських, жахливих умовах.

Крім того, встановлено, що 8 підопічних постійно проживають у будинку на території підсобного господарства за селищем Тур’я-Ремета, та виконують тривалу і важку роботу, яка жодним чином не може бути класифікована як працетерапія. Також встановлено ряд інших порушень.

Наразі триває слідство, – пише відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *